AnalizXRP

Ripple CEO’su: “XRP 2020’de Daha Geniş Çaplı Olacak!” – Peki Şu An XRP Alınır Mı?

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, XRP için 2020 yılı ile ilgili son tahminlerini açıkladı. Peki uzmanlar ne diyor?

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, kendisine yönelik sorulan sorulara yanıt verdi. 2020 yılında daha büyük gelişmeler yaşanacak olduğu ve XRP’nin daha fazla güç elde edeceğine inandığını belirten Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bu konuda 2020’de daha fazla dijital para birimlerine ilgi gösterileceğini ve kurumsal yatırımcı sayısında da belirgin bir artış olacağını açıkladı. Bitcoin ve diğer kripto paralara oranla 3. sırada olan ve 0.175 dolara kadar düşüş göstermesi sonrası 0 dolara düşeceği iddialarına konu olan XRP’ye son dönemde ilgi oldukça azaldı.

Garlinghouse ayrıca şu şekilde açıklamalarına devam etti:

2020 yılında dünyanın en büyük 20 bankasından en az yarısı dijital varlık tutmaya başlayacak. Bu konuda atılacak olan adımlar daha fazla bankayı etkileyecek ve büyük bankalar dijital varlıklara çok daha fazla dikkat edecek.

2020’de 2.000’den fazla coine gerek yok!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, 2020 yılında kripto para birimlerinin sayısında düşüş olacağını belirtti.

2000 tane coine gerek olmadığı için bazı kripto para birimi odaklı şirketlerin 2020 yılı içerisinde kapanacak olduğunu tahmin etti. Daha önce de altcoinlerin yüzde 99’unun gelecek yıllarda yok olacağını ifade eden Garlinghouse, bir kez daha bu konuya vurgu yapmış oldu.

Peki XRP alınır mı? Uzmanlar Ne Diyor?

Uzmanların ortak görüşü XRP almak için uygun bir dönem değil. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ne kadar 2020 yılında XRP ile ilgili beklentilerinin yüksek olduğunu ifade ediyor olsa bile bu konuda kendisine ne kadar güvenilebileceği soru işaretleri yaratıyor. Baştan beri XRP satıp piyasadaki arzı sürekli arttıran Ripple tepki çekiyor olsa da bu adımları atmayı sürdürmekte ve yatırımcılara rağmen ısrarla satış yaparak mevcut yatırımcıları da son derece korkutmuş durumda.

Yatırımcılar ise kendi uyarılarını dinlemeyen ve yatırımlarını bile bile riske attığını iddia ettikleri Ripple’a karşı bir tepki olarak XRP almayı durdurmuş veya ellerindeki XRP’leri en yüksek seviyeden satmışlardı. Bir şirket bünyesinde hizmet vermesi ve madenciliği yapılamaması gibi konular sebebiyle kripto para mantığına aykırı olarak değerlendirilen Ripple şirketinin kripto parası XRP, son 2 yılık en düşük seviyelerine düşmesi ile oldukça fazla tepki çekti ve çekmeye devam ediyor.

Ripple (XRP) Haftalık Grafik

Öte yandan daha korkunç bir şekilde XRP’nin 2020 yılında daha az ilgi göreceği ve iddialar öyle ki 0 dolara kadar düşebileceği tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu