HaberlerXRP

Ripple CEO’su 2021 Yılını Değerlendirdi! Davadan Sonra Neler Yaşandı?

SEC ile Ripple arasındaki dava 1 yılı geride bıraktı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasında devam eden yasal savaş 1 yılı geride bırakırken Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın (XRP) 2021 yılı içerisinde önemli bir büyüme kaydettiğini söyledi.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda davanın birinci yıl dönümü olduğunu belirten Garlinghouse, XRP için dava haberleri ile geçen 2021 yılını değerlendirdi.

Ünlü CEO, daha önceki açıklamalarında belirttiği düşüncelerini yineleyerek, SEC ile aralarındaki davaya rağmen 2021 yılının XRP için en iyi yıl olduğunu söyledi.

“Bir yıl önce SEC; Ripple, Chris Larsen ve bana karşı dava açtı ve 2013’ten beri açık piyasada işlem gören, halka açık bir kripto para olan XRP’nin menkul kıymet olarak kaydedilmesi gerektiğini iddia etti.” diyerek bir twit dizisinde düşüncelerini paylaştı.

Garlinghouse, SEC’in açtığı davanın sadece Ripple’a karşı değil ABD’deki kripto para piyasasına yönelik bir saldırı olduğunu savundu.

RippleNet üzerinden yapılan işlemlerin iki katına çıktığına dikkat çeken CEO, Ripple’daki ODL işlemlerinin yüzde 130 oranında arttığını söyledi.

“Ripple’ın şimdiye kadarki en güçlü yılı olduğunu söylemekten gurur duyuyorum. RippleNet ODL işlemleri toplam dolar hacminin %25’ini oluşturuyor. Ayrıca ODL işlemleri 2020’nin üçüncü çeyreğine %130 arttı.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu