Haberler

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse: 12 Ay İçerisinde Halka Arz Gerçekleşebilir

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, Ripple'ın gelecek 12 ay içerisinde halka arz edilebileceğini açıkladı.

Kripto para birimi XRP nedeniyle son günlerde özellikle büyük tepki çekmeye devam eden Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, 12 ay içerisinde olabilecekler hakkında bilgi verdi.

12 ay (1 yıl) içerisinde Ripple’ın halka arz sürecinin aktif olabileceğine değinen CEO, yatırımcıların bu duruma nasıl karşılık verebilecek oldukları konusunda ise herhangi bir bilgi vermedi. Çok sayıda insanın kısa süre önce XRP satışlarından ötürü tepki gösterdiği Blockchain şirketi olarak faaliyet gösteren Ripple’ın halka arz sürecinin Bitmain’e benzeyebileceğinden endişe ediliyor.

Halka arz sürecinde kripto para birimi madencilik şirketi Bitmain çok kez sorunlar yaşadı. Bir türlü sorunlardan kurtulamayan Bitmain’in bugün bile sorunlar yaşadığı ve bu sorunların son bulmayacağı tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu