HaberlerXRP

Ripple CEO’sundan Dolandırıcılara Gözdağı!

Garlinghouse, kullanıcıları bu tür sahte hesaplara karşı uyararak şirket olarak hiçbir zaman YouTube, Twitter, Instagram vb. platformlardan hiç kimseye hediye token dağıtmayacaklarının altını çizdi.

Daha önceki bir haberimizde paylaştığımız üzere YouTube’da Ripple CEO‘su Brad Garlinghouse ve Daniel Craig’in isimleri kullanılarak yatırımcılar türlü vaatlerle kandırılmış ve hediye token verileceği iddiasıyla birçok kişi mağdur edilmişti.

İlgili Haber
Dolandırıcıların Yeni Gözdesi Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve Daniel Craig!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bir süre önce Twitter’dan attığı bir mesajla YouTube’daki söz konusu dolandırıcılık mevzusuyla ilgili bir açıklamada bulundu. Artık bu tür olaylardan bıktığını ifade eden ünlü CEO, suçlulara “hesap sorma vaktinin” geldiğini ifade etti.

Bu tür olayların özellikle YouTube ve benzeri platformlarda yaşandığını ifade eden Garlinghouse, kullanıcıları bu tür sahte hesaplara karşı uyararak şirket olarak hiçbir zaman YouTube, Twitter, Instagram tarzı platformlardan hiç kimseye hediye token dağıtmayacaklarının altını çizdi. Ayrıca insanların içinde bulunduğu söz konusu küresel kriz ortamında sosyal platformların dolandırıcıları masum kurbanlardan para çalmaktan sorumlu tutması gerektiğini de ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu