XRP

Ripple CEO’sundan Novogratz’a Kinayeli Cevap!

Garlinghouse, XRP konusunda olumsuz yorum yapan ünlü milyardere pek de güven olmayacağını ifade etti.

Bir süredir yükseliş trendinde olan XRP ile ilgili olumsuz yorumlarıyla gündeme gelen Michael Novogratz dünkü haberimizde de belirttiğimiz üzere Florida’da yapılan basına kapalı bir konferansta konuşmuş ve XRP yandaşlarının tepkisini çekmişti. Bu konuda Novogratz’a belki de en büyük tepkiyi veren isim Ripple CEO’su Brad Garlinghouse oldu.

İlgili Haber
Ripple (XRP) Son Günlerde Yükselmiş Olsa Da Ünlü İsim Karamsar Tahminlerde Bulundu

Konuyla ilgili sert açıklamalarda bulunan ünlü CEO, Twitter’dan attığı mesajla, XRP’nin kötü gidişatını Ripple’ın toplu satışlarına bağlayan ve bundan şirketi sorumlu tutan Novogratz’a imalı sözler sarf etti. CEO, Novogratz’ın 2019 yılında yaptığı “Bitcoin 20.000 dolar olacak.” tahminini hatırlattı ve kendisine pek de güven duyulmaması gerektiğini ifade etti. Ayrıca açıklamalarının yanındaki “Nostradamus değil” ifadesi de gözlerden kaçmadı!

Garlinghouse ayrıca XRP’nin bu seneki performansının BTC’yi bile geride bıraktığını ifade ederek XRP’nin yüzde 33 değer kazandığını da sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu