XRP

Ripple (XRP) Son Günlerde Yükselmiş Olsa Da Ünlü İsim Karamsar Tahminlerde Bulundu

Birkaç gündür yaşadığı yükselişler ile yatırımcısını memnun eden XRP, her ne kadar riskli seviyeleri gerisinde bırakmış olsa da Michael Novogratz pek de iç açıcı konuşmuyor.

Geçtiğimiz hafta Florida’da düzenlenen National LINC 2020 konferansında konuşan Michael Novogratz, 2020 yılının sektörün 3. en değerli kripto değeri XRP için çok da iç açıcı geçmeyeceğine vurgu yaptı.

Novogratz, Ripple’ın elinde bulundurduğu 60 milyar dolar değerindeki XRP miktarının olması gerekenden çok daha fazla olduğunu dile getirdi. Yatırımcılarla empati yaparak konuşan Novogratz “Herhangi bir hisse satın aldığım zaman bir başka yatırımcının aynı hisseden 10 milyar dolar değerinde bir bölümünü sattığına tanık olsam bu beni rahatsız eder.” diye konuştu. 2019 yılının XRP için kötü geçtiğini belirten CEO, 2020 yılından da çok umutlu olmadığını ifade etti.

Ayrıca kendi şirketinin de yatırım yaptığı XRP’nin yarattığı hayal kırıklığı konusunda Ripple’ı suçladı.
Kendi şirketinin de XRP yatırımı yaptığını ancak bu yatırımın beraberinde büyük hayal kırıklığı getirdiğini ifade eden Novogratz, kripto değerin bu kötü gidişatı için Ripple’ı suçladı. Bu suçlamaların kaynağında ise piyasadaki arz talep dengesi.

Her ne kadar XRP son zamanlarda yükseliş yaşamış olsa da bazı analistler hala karamsar tahminlerini sürdürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu