AltcoinHaberlerXRP

Ripple CTO’sundan Adil XRP Fiyatı Değerlendirmesi

David Schwartz, XRP'nin gelecekte göstereceği fiyat performansıyla ilgili belirleyici unsurun yatırımcılar olduğunu düşünüyor.

Yükselişe geçerek 20 sent seviyesinin üzerine çıktığı son 24 saatte yatırımcılarını heyecanlandırmayı başaran XRP ile ilgili makul fiyat seviyesi tartışmalarını yanıtlayan Ripple CTO’su David Schwartz’a bakılırsa güncel fiyatıyla tüm zamanların seviyesinin yüzde 94 oranında altında işlem gören XRP’nin geleceğini belirleyen en önemli unsurların başında yatırımcılar geliyor.

Schwartz’a göre genel olarak kripto para birimlerinin fiyatlarını toplulukların düşünceleri ve geleceğe yönelik değerlendirmeler belirliyor. Bir bakıma konuyla ilgili kaçak dövüşen ve çok da net bir açıklama yapmayan Schwartz, XRP’nin gelecekte göstereceği fiyat performansıyla ilgili belirleyici unsurun yatırımcılar olduğunu ifade etmiş oldu.

Bir başka ifadeyle güçlü yatırımcılar ve balinalar XRP fiyatının düşük olduğunu düşündüklerinde fiyatı kendi elleriyle yükseltebilme potansiyeline sahipler ancak buna karşın söz konusu yükseliş ya da düşüşlerin aniden gerçekleşeceğine inanmadığını belirten ünlü CTO, kripto para piyasası genel olarak adil bir işleyişe sahip dedi.

Bununla birlikte bir süredir tartışma konusu olan altcoinlerin gelecekteki varlıkları noktasında fikir beyan eden birçok analist, altcoinlerin büyük bir kısmının uzun süreli bir varlık gösteremeyeceği, buna karşın XRP gibi güçlü değerlerin gelecekteki kullanım oranının çok daha fazla olacağı yönünde fikir beyan ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu