HaberlerXRP

Ripple Destekli XUMM Platformu Artık Google Play ve App Store’da

Kullanıcıların XRP Ledger’in yerel merkezi olmayan borsalarında alım satım yapmalarının önünü açan ve çeşitli para birimlerinin saklanmasını sağlayan Ripple destekli XRP Payments platformunun hem Google Play’de hem de App Store’da kullanıma açıldığı duyuruldu.

Kripto para sektörünün 3. dev ismi XRP tarafından desteklenen cüzdan ve ödeme platformu XUMM’un tüm kullanıcıların hizmetine sunulduğu beta sürümünün açık olduğunu belirten XRPL Labs’ın CEO’su Wietse Wind, söz konusu platformu kullanıcılara herhangi bir finans şirketinden yardım almaksızın başta dolar, euro, XRP olmak üzere diğer para birimleriyle de işlem yapabilmeleri için tasarladıklarını belirtti.

Söz konusu platformun kullanıcı dostu olduğunu ve birçok kolaylığı da beraberinde getireceğini belirten Wind, XUMM beta uygulamasıyla XRP değerini içe aktarmayı, yatırmayı ve/veya göndermeyi dileyen kullanıcıların bu tip işlemleri az miktarda para barındıran hesaplarla yapmaları konusunda uyardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu