HaberlerXRP

Ripple Destekli XUMM Platformu Artık Google Play ve App Store’da

Kullanıcıların XRP Ledger’in yerel merkezi olmayan borsalarında alım satım yapmalarının önünü açan ve çeşitli para birimlerinin saklanmasını sağlayan Ripple destekli XRP Payments platformunun hem Google Play’de hem de App Store’da kullanıma açıldığı duyuruldu.

Kripto para sektörünün 3. dev ismi XRP tarafından desteklenen cüzdan ve ödeme platformu XUMM’un tüm kullanıcıların hizmetine sunulduğu beta sürümünün açık olduğunu belirten XRPL Labs’ın CEO’su Wietse Wind, söz konusu platformu kullanıcılara herhangi bir finans şirketinden yardım almaksızın başta dolar, euro, XRP olmak üzere diğer para birimleriyle de işlem yapabilmeleri için tasarladıklarını belirtti.

Söz konusu platformun kullanıcı dostu olduğunu ve birçok kolaylığı da beraberinde getireceğini belirten Wind, XUMM beta uygulamasıyla XRP değerini içe aktarmayı, yatırmayı ve/veya göndermeyi dileyen kullanıcıların bu tip işlemleri az miktarda para barındıran hesaplarla yapmaları konusunda uyardı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı