XRP

Ripple Ortağı Forte’den Yeni Ortaklık Duyurusu Yapıldı

Forte 5 yeni ortaklığa imza attığını duyurdu.

İçinde bulunduğumuz kriz ortamının kripto para piyasasına olan olumsuz etkilerini en çok hisseden kripto değerlerden biri de kuşkusuz XRP. Hal böyle olunca Ripple ortaklarının XRP değerine yansıyan bu olumsuz etkiden endişe duymaları son derece doğal. Aslında bu konuda karşılıklı bir etkileşim süreci var: Arz arttıkça XRP artar, XRP arttıkça ortaklar çoğalır.

Tam da bu ortamda Ripple ortaklarından biri olan Forte’nin açıklamaları Ripple ve XRP açısından büyük önem arz ediyor. Şirket son paylaştığı duyuruda oyun geliştiricisi şirketlerden Magmic, DECA Games, Hi-Rez Studio, Netmarble ve nWay’in de Blockchain tabanlı platformdan istifade edeceğini ifade etti.

Forte’nin ortaklık imzaladığı bu 5 yeni şirket de tanınmış ürünleriyle önde gelen firmalar arasında yer alıyor. Ripple ve Forte’nin 2019’da Blockchain tabanlı oyun üreten şirketlere 100 milyon dolarlık bir yatırım fonu oluşturduğu biliniyor.

Uzun vadeli hedefleri ve öngörüleri arasında Blockchain tabanlı oyunların büyük ses getireceğine yönelik yatırımları bulunan Ripple’ın bu yönde ciddi adımlar atması yeni ortaklıkların geleceğinin habercisi aslında. Bakalım yeni dönemde Ripple ortakları kervanına hangi şirketler dahil olacak?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu