XRP

Ripple tekrar 0.53 dolara yükseldi, rekora koşuyor

Ripple tekrar 0.53 dolara yükseldi, 2. sıraya koşuyor...

Ripple (XRP) fiyatında yeni yükselmeler yaşandı. Yükselen fiyatlar dolayısı ile kripto para piyasasında da hacimler değişti. Bitcoin ve Ethereum yerinde dururken, Bitcoin Cash ve Ripple fiyatında olan yeni fiyat artışları ve değişimleri piyasanın şaşırmasına sebep oldu. Bitcoin Cash ile birlikte bugün %8’den daha fazla değer kazanarak %15 oranlarına varan değer kazanan Ripple, yatırımcılarına kazandırdığı bu kazancın yanında piyasa hacmi olarak da 500 milyon dolar daha yükselir ise geçtiğimiz haftalarda yükseldiği ve kısa süreli kaldığı 2. en büyük kripto para birimi sıralamasına tekrar geri dönüş yapabilir.

Ripple fiyatının değişmesi sonucunda bugün 0.52 dolar seviyesine yükseldi. Bu seviye Ripple için son derece önemli iken, 0.60 dolar seviyesini geçmesi durumunda çok daha sürede rekor kırabilecek olduğu beklentileri doğdu.

Bitcoin Cash’in sabah saatlerinden itibaren bir anda artmaya başlamasının ardından beklenmedik şekilde yükselen Ripple, an itibari ile 0.52 dolarda bulunurken, gelecek 48 saat içerisinde piyasa hacminin artıp 2. sıraya yerleşmesi durumunda bu sefer daha fazla uzun süre 2. sırada kalabilecek olduğuna yönelik beklentiler umut ve beklentiler oluştu.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı