XRP

Ripple ve Bitstamp, Milyonlarca Dolarlık XRP Gönderdi: Yine Satış mı Geliyor?

Ripple ve Bitstamp'in 366 milyon adetlik XRP transferi tepki çekti.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasındaki davada üst üste alınan olumlu gelişmeler, XRP fiyatını hareketlendirdi. XRP fiyatının bu gelişmeler ile beraber yeniden 1 dolar üzerine çıkması, şüpheli işlemleri ise beraberinde getirdi.

366 Milyonluk XRP Transferi, İyiye İşaret Ediyor

Son 48 saat içerisinde yapılan işlemlerin arasında en çok dikkat çekenleri ise Ripple ve Bitstamp kripto para borsası ile ilişkili olanlar olarak görülmekte.

Whale Alert tarafından aktarılan bilgilere göre son 14 saat içerisinde Ripple tarafından aktarılan XRP’lerin toplam miktarı 235 milyondan fazla. San Francisco merkezli Ripple, toplamda 3 işlem yaptı ve kendi cüzdanları arasında 230 milyondan fazla XRP aktardı. Ripple’ın yaptığı transferlerin toplam değeri ise 240 milyon doları geçiyor.

Buna ek olarak XRP’nin Avrupa’da en çok ticari hacme ulaştığı kripto para borsası Bitstamp de 131 milyon XRP aktardı. Bitstamp kripto para borsasının yaptığı bu transfer ise kesinlikle Ripple’dan daha çok ilgi çekti.

Yaklaşık 20 saat önce gerçekleştirilen transferde diğer tarafın ise BitGo kripto para borsası olduğu görülüyor. BitGo, kurumsal yatırımcılara depolama hizmeti veriyor ve bu özelliği ile aslında satış baskısı olmayacağına işaret ediyor olabilir.

Kripto para borsalarına yapılan transferler satış baskısı anlamına gelirken kurumsal depolama şirketlerine yapılanlar kurumsal alım anlamına gelmekte. XRP fiyatı ise bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 1,00 dolardan işlem görüyor ve son 7 günde %78 yükseliş elde etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu