blank
XRP

Ripple (XRP) Ayağa Kalktı Piyasa Pozitife Döndü

XRP'nin gece saatlerinde yükseliş yaşamasından sonra piyasa yeşil renge döndü.

SEC’in Ripple’a dava açma haberi ardından bu olumsuz hava, başta XRP olmak üzere tüm altcoinleri etkiledi. Bu süreçte 0.21 seviyelerine kadar gerilene XRP fiyatı yatırımcısını bir hayli strese sokmuş, Ethereum gibi coinler de 550 dolar seviyelere kadar gerilemişti.

Dün gece saatlerinde tepki alımı gelmesiyle yüzde 45 seviyelerinde yükselen XRP, tüm piyasanın yeşil renge dönmesini sağladı. Yayın saatine göre 0.35 dolar seviyelerinde işlem gören XRP için önemli seviyeleri kaleme almıştık:

İlgili Haber  Hâlâ Elinizde Ripple (XRP) mi Var? Ya Da Almayı Mı Düşünüyorsunuz? İşte Önemli Seviyeler!

Yükselişin yaşanmasıyla beraber BTC hakimiyeti de yüzde 71 seviyelerinden yüzde 68’lere gerilemiş durumda. Bu da BTC’den altcoinlere para akışı olduğunun bir göstergesi.

Bu yükseliş ile beraber son 7 gün içerisinde yüzde 60 olan kaybını, yüzde 47 seviyelerine kadar düşüren XRP birçok yatırımcısının zararını az da olsa kapadı. Ancak yatırımcılarının yukarıdaki yazıda bahsedilen direnç ve destek noktalarına göre alım yapması ve mutlaka stop limit emirlerini kullanması tavsiye ediliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 Yorum

    1. Yüzde 60 dı zararım yüzde 40a düştü. Sanki rekor kırdı hala yarı param buhar olmuş durumda… zarar etmeyenler halimizi anlamıyor


Başa dön tuşu