XRP

Ripple (XRP) Biriktirmek İçin Doğru Zaman Mı?

Analist, XRP'nin yeni bir yükseliş trendine gireceğinden umutlu konuştu.

Küresel çaptaki ekonomik krizin kripto para piyasasındaki en yıkıcı etkisini gören kripto birimlerinden biri de kuşkusuz XRP oldu. En değerli 3. kripto değer 12 Mart’taki (kara perşembe) finansal çöküş sonrası yüzde 50’ye yakın değer kaybı yaşayarak 0,11 dolar seviyesine kadar indi.

An itibarı ile 0,14 dolar seviyesinden işlem gören XRP’nin güçlü bir toparlanma için hazırlık sürecinde olduğunu düşünen kripto para analisti Calmly, paylaştığı bir tweetle XRP biriktirme zamanının geldiğini ifade etti.

Calmly net bir fiyat öngörüsünde bulunmasa da paylaşmış olduğu grafikte XRP’nin aşağı yukarı 0,27 ila 0,30 dolar seviyelerine ulaşabileceğini belirtiyor ve eğer 3. en değerli kripto para birimi 0,13 dolarlık destek seviyesini kıramazsa 0,27 dolar seviyesine kadarki kısımda herhangi bir direnç noktası bulunmadığını ifade ediyor.

Ancak her zaman belirttiğimiz gibi özellikle bu süreçte tüm altcoin fiyatları doğrudan Bitcoin ile paralel bir şekilde hareket ediyor. Tüm kripto para piyasasının yüzde 64,3’ünü elinde tutan BTC’nin akıbeti ne olursa altcoinlerin de o olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu