HaberlerXRP

Ripple (XRP) CEO’sunun “Davos Zirvesi” Tweet’i Yatırımcılar İçin Umut Verici Oldu

Bu sene 50.si düzenlenecek Davos Zirvesi'nin konusu "uyumlu ve sürdürülebilir bir dünya için ortaklar" olacak. Zirve hakkında attığı Tweet ile gündeme gelen Ripple CEO'sunun açıklaması ne?

İsviçre’nin Davos kasabasında bu yıl 50.si düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu, dünyanın önde gelen isimlerine ev sahipliği yapacak.  Zirvenin bu yılki konusu “Uyumlu ve sürdürülebilir bir dünya için ortaklar”. Dün başlayan zirve toplantısı 24 Ocak’ta son bulacak.

Kimler Katılıyor?

ABD Başkanı Donald Trump, Avrupa Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, İklim aktivisti Gretha Thunberg, Huawei’nin kurucusu Ren Zhengfei, IMF Başkanı Kristalina Georgieva konuşmacılar arasında yer alırken bu seneki toplantı söz konusu olduğunda Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’ın adı da anılıyor.

Bu yılki toplantı bu yönüyle kripto yatırımcılarını da yakından ilgilendiriyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, attığı tweetle XRP yatırımcılarını heyecanlandırdı. Ünlü CEO’nun tweeti kripto paraların geleceği hakkında ipuçları içeriyor. İlgili tweette ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin’in kripto paralarla ilgili bir soruya verdiği yanıt yer alıyor.

Garlinghouse’un paylaştığı tweette yer alan ABD Hazine Bakanı’nın ifadeleri şu şekilde:
“Sınır ötesi ödeme sistemlerinin tüketiciler ve işletmeler açısından maliyetleri düşürmede yararları var. Bu konuda çalışan şirketleri kesinlikle destekliyoruz. Bu faydacılığı ABD düzenlemelerine uygulamak bizim için çok önemli.

Mnuchin’in ifadesinde yer alan “sınır ötesi ödeme” sözü akıllara ABD’de yer alan Ripple için yeşil ışık yakar cinsten. Her şey bir yana Mnuchin’ın üstü kapalı da olsa Ripple yanlısı bir tavır çizmesi XRP’nin menkul değer olup olmadığıyla ilgili sürüncemede kalan davanın seyri için için umut vaat edici olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu