HaberlerXRP

Ripple (XRP) Davası Anlaşma Yoluyla Mı Bitecek? CEO Açık Kapı Bıraktı!

SEC ile Ripple arasındaki davada sona yaklaşıyoruz.

Ripple Labs ile SEC arasında devam eden hukuk savaşında sona yaklaşılıyor. Davada taraflar arasında bir anlaşma olup olmayacağı ise hem XRP sahipleri hem de kripto yatırımcıları tarafından merak konusu olmaya devam ediyor.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse daha önceki röportajlarında SEC ile anlaşmalarının hiçbir zaman mümkün olmayacağını söylerken geçtiğimiz günlerde Fox Business ile yaptığı röportajda bu fikrinden vazgeçmişe benziyor.

Garlinghouse, konuşmasında SEC ile anlaşmaya açık olduklarını ancak bunun bir koşul ile mümkün olabileceğini ifade etti.

Ünlü CEO, Ripple olarak XRP hakkında “mutlak bir kesinlik” olduğu taktirde SEC ile anlaşmaya varabileceklerini belirterek:

SEC ile ileriye dönük yapıcı bir yol bulabileceğimiz ölçüde anlaşma olabilir. Elbette bu yolu bulmak istiyoruz. İleriye dönük olarak XRP’nin ne olduğu konusunda mutlak bir kesinlik olmadıkça uzlaşma olup olmayacağı net değil. XRP ile ilgili ileriye dönük son derece güçlü vizyonumuz var. Kripto topluluğunda ve XRP topluluğunda XRP ile harika şeyler yapan başka birçok insan var.

Garlinghouse’a göre SEC’in Ethereum hakkındaki şüpheli açıklamalarının kripto alanındaki düzenleyici eksikliğin belirtisi olduğunu söyleyerek:

Bence netlik eksikliği var bu şekilde ilerlemeye devam ediyoruz. Kripto düzenlenmeli. SEC bu konuda daha fazla yetki isteyebilir.

Dava sonucunun ne olacağı belli değil ancak XRP topluluğu davadaki kanıtlar göz önüne alındığında Ripple’ın davayı kazanacağından oldukça emin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu