coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizRipple (XRP) Davasındaki Son Gelişmeler İle Teknik Görünüm Nasıl Şekillendi?

Ripple (XRP) Davasındaki Son Gelişmeler İle Teknik Görünüm Nasıl Şekillendi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Uzun süren Ripple (XRP) ve SEC davasındaki son gelişmelere baktığımızda SEC, 10 Ripple uzmanının ifadelerini hariç tutmak için 90 sayfalık bir cevap özeti hazırlamak isteğini ifade etti.

Gelişme, eski bir ABD federal savcısı olan avukat James K. Filan tarafından Twitter’da paylaşıldı. En son gelişmeler ile hala dava süresinin uzadığını görülüyor.

Teknik olarak incelediğimizde ise 30 Temmuz tarihinden bu yana oluşmuş olan üçgen yapısının alt taban seviyesine denk gelen 0.3643 dolar desteğini sert bir şekilde kırarak yaklaşık %9 değer kaybeden XRP 0.3361 dolar desteğinde tutundu.

Düşüşün ardından yatay hareketini sürdürdükten sonra 0.36 dolar direncine doğru yükseliş görülmektedir.

Aynı zamanda fiyat DEMA 150 ve 200 günlük hareketli ortalamaların altında hareket etmekte olup henüz trend yönünü 4 saatlikte değişmediği görülmektedir.

En yakın destek seviyesi 0.3361 dolardır. İyi senaryo durumunda fiyat hem 4h +day direnç seviyesi olan 0.3819 ve 0.3880 dolar hem de yatay direnç seviyesine denk gelen bu bölgenin kırılımı ile takip edilecek seviyeler 0.4016 ve üç günlükte oluşan önemli direnç seviyesi 0.4099 seviyesi olacaktır.

Aksi takdirde önemli direnç seviyesi olan 0.3643 dolar seviyesinin kırılamaması ve 0.3362 dolar seviyesinin alıcılar tarafından kaybedilmesi ile 4h+day destek seviyesi 0.3139 dolar  karşımıza çıkarak önem kazanacaktır.

Öte yandan dava sürecindeki gelişmeler ile paralel teknik görünümdeki şekillenmenin takip edilmesi XRP yatırımcıları için önemli olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları