HaberlerKripto ParaXRP

Ripple (XRP) Davasının Bu Yıl Bitmesini Bekleyen CEO Yeni Planlarını Açıkladı!

Ripple CEO'su Brad Gralinghouse CNBC'ye konuştu.

Davos’ta gerçekleşen Dünya Ekonomik Forumu’nda CNBC’ye konuşan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse,  Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden XRP davası sona erdiğinde halka arz ihtimalini araştıracağını ifade etti.

Davanın yaklaşık 15 aydır sürdüğünü ve bu yıl bitmesini beklediğini belirten Garlinghouse sözlerine şu şekilde devam etti:

“Dava 15 aydır devam ediyor ve artık biz bu yıl bitmesini bekliyoruz. Biz Ripple olarak ABD’de kesinlik ve netlik elde etmek istiyoruz.

SEC’in bu süreci halihazırda olduğundan daha fazla yavaşlatmayacağını umuyorum.

SEC ile aramızdaki dava bittiğinde şirket olarak halka arz ihtimaliniz değerlendireceğiz.”

SEC- Ripple Davası!

SEC Ripple’ın (XRP) bir menkul kıymet olduğunu ve SEC’e kayıt edilmeden yaptığı satışlar nedeniyle ceza ödemesini istiyor.

Ripple ise XRP’nin bir menkul kıymet olmadığını iddia ediyor.

Brad Garlinghouse daha önceki yaptığı açıklamalarında da SEC ile aralarındaki hukuki savaşın “son derece iyi” gittiğini söylemişti.

SEC’i davayı mümkün olan her noktada ertelemeye çalıştığı için eleştiren Garlinghouse davanın kripto para sektörü için emsal oluşturacağına inandığını ifade ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu