coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinRipple (XRP) Durdurulamıyor: Ripple Milyon Dolarlık Yeni Ortaklığını Açıkladı!

Ripple (XRP) Durdurulamıyor: Ripple Milyon Dolarlık Yeni Ortaklığını Açıkladı!

Ripple, XRP Ledger'ın gerçek dünya varlıkları (RWA) tokenizasyonunda lider olmasını sağlamak için Birleşik Krallık'taki ilk kayıtlı kripto borsası Archax ile iş birliği yaptığını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple küresel genişlemesine devam ederken, yeni bir ortaklık haberi daha geldi.

Bu noktada Ripple, XRP Ledger’ın gerçek dünya varlıkları (RWA) tokenizasyonunda lider olmasını sağlamak için Birleşik Krallık’taki ilk kayıtlı kripto borsası Archax ile iş birliği yaptığını açıkladı.

Bu ortaklık önümüzdeki yıl XRP Ledger’a (XRPL) milyonlarca dolarlık önemli miktarda sermaye getirme planlarıyla birlikte gerçek dünya varlıklarının (RWA’lar) tokenleştirilmesine odaklanacak.

Finansal kuruluşların RWA’ları tokenleştirmesine olanak tanıyan Archax, bu varlıkların verimliliğini ve pazar erişimini artırmak için XRPL’nin altyapısından yararlanacak.

RippleX Kıdemli Başkan Yardımcısı Markus Infanger ortaklıkla ilgili şunları söyledi:

“Sektörümüz, blockchain teknolojisinin finansal piyasalarda geniş ölçekte gerçek fayda sağlayacağı bir sonraki büyük benimseme aşamasının başlangıcında.

Ripple, Archax’ın finansal kurumlar arasında blockchain ve dijital varlık teknolojisinin benimsenmesini teşvik etme vizyonunun hayata geçtiğini görmekten heyecan duyarken, XRPL’nin RWA tokenizasyonu için önde gelen blockchain’lerden biri olduğunun altını çiziyor.”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada finans kurumlarının gerçek dünya varlıklarını XRPL ve diğer Layer-1 blok zincirleri üzerinde aktif olarak tokenize ettiğini ve gelecekte bunun katlanarak artmasını beklediğini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları