XRP

Ripple (XRP) Ethereum’la yarışıyor

Ripple (XRP) fiyatında 0.52 doların ardınan piyasa hacmi 21 milyar doları aştı.

Ripple (XRP) ile Ethereum arasındaki piyasa hacminin kapanmasına 500 milyon dolardan daha az bir seviye kaldı. 2. sıranın en büyük kripto para birimi olan Ethereum, 500 milyon dolar daha Ripple (XRP) karşısında yenilir ise 2. sırayı kaybedecek ve 3. sıralamaya gerileyecek. Bitcoin’e oranla daha fazla düşük seviyede olması ve daha düşük seviyede olmasının yanında son dönemde fiyatında neredeyse hiç artışlar görülmeyen Ethereum, bu nedenle piyasa hacminde yaşadığı kayıplar sonucunda çok büyük hacim kaybetmese de Ripple (XRP) çok iyi bir fiyat artışı yaşamasının etkisi sonucunda piyasa hacmini oldukça fazla artırdı.

Ripple (XRP) 500 milyon doları 1 saat içerisinde kazanabilir

Ripple (XRP) piyasa hacminin artması için gereken 500 milyon doları çok uzun bir sürede değil, 1 saat içerisinde fiyat artışına bağlı olarak kazanması mümkün olabilir. Ethereum’u geçmesi durumunda fiyatının 0.60 doları görmesinin an meselesi olabilecek olduğuna inanılan Ripple (XRP) bu seviyeyi geçmesi durumunda ve 2. sırada uzun bir süre kalmayı garantilemesi durumunda 1 dolar seviyesinin üzerini görebilecek olduğuna inanılıyor.

  • Ripple (XRP) ve Ethereum farklı kripto paralardır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu