blank
AnalizXRP

Ripple (XRP) İçin Dudak Uçuklatan Tahmin: Ünlü Analist Tarih Bile Verdi!

İddialı XRP tahmini ile adından söz ettiren ünlü analist kesin konuştu. İşte detaylar.

Ülkemizde de oldukça fazla yatırımcısı olan, gördüğü zirve olan 3.30 dolar seviyesinden sonra adeta dibe çakılan ve yatırımcılarını mağdur eden Ripple şirketinin kripto parası XRP, şüphesiz piyasadaki en fazla tartışılan coinler arasında.

Geçmişte sıfır dolar olabileceği iddialarıyla bile çokça kez karşı karşıya kalan XRP, yatırımcılara göre Ripple şirketinin yaptığı yanlış politikalar yüzünden çok fazla değer kazanamıyor. Son günlerde Bitcoin ile beraber yukarı yönlü hareketlenip biraz olsun yatırımcısının yüzünü güldüren XRP’de önemli seviyeleri yazımızda paylaşmıştık:

İlgili Haber  Ripple (XRP) Fiyatı Bitcoin'i Takip Edebilir ve 0.30 Dolara Ulaşabilir Mi? Bu Anahtar Seviyelere Dikkat Edin!

XRP ile ilgili son ütopik tahmin ise Donovan Jolly’den geldi. Jolly 2021’in sonuna kadar XRP’nin 30 doları görebileceğini ifade etti. Yani şimdiki değerinin neredeyse 121 katı!

Böylesi bir yükselişin olması durumunda tüm gözleri üzerine çevirecek XRP, piyasadaki dengeleri değiştirebilir. 2021 yılının sonlarına doğru kripto para piyasasında genel bir boğa sezonunun olacağını öngören bazı analistler, öngörülen bu boğanın gerçekleşmesiyle XRP’de 100x olmasa bile ciddi yükselişlerin görülebileceğini düşünüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu