HaberlerXRP

Ripple (XRP) İçin Kritik Seviye Ne? Analist Yorumladı

Piyasalardaki olumsuz gidişattan Ripple da nasibini aldı. Şirketin elindeki XRP varlığı ciddi şekilde zarara uğradı.

İçinde bulunduğumuz tüm olumsuz koşullara ve birbiri ardınca gelen felaket senaryolarına rağmen analist Tanya Abrosimova 3. en değerli kripto para birimi XRP’nin 1 saatlik Bollinger Bandının ortası olan 0,15 dolar seviyesinin üzerine çıktıktan sonra yükselişe geçeceğini belirtti.

Ünlü kripto değerin 0,1750 dolarlık direnç seviyesini aşıp aşamayacağını değerlendiren Abrosimova, bu alanın üzerinde seyreden bir hareketliliğin fiyatı -psikolojik etkiyle beraber- 0,2000 dolara doğru çıkaracağını öngörüyor.

Tüm bunların yanı sıra piyasalarda yaşanan son çöküşler Ripple varlıklarına da ciddi şekilde zarara vermiş durumda. Ripple’ın elinde bulunan 56.173.059.762 XRP’nin değeri şubat ayına oranla 11 milyar dolarlık bir düşüşle ifade ediliyor. Buna göre şirketin XRP’ye endeksli varlıkları da gözle görülür bir düşüş yaşamış durumda.
Piyasada yaşanan son düşüşler, Ripple’ın XRP varlıklarında ciddi erimelere yol açtı.

Analistler her ne kadar XRP hakkında bu şekilde konuşsa da Bitcoin fiyatı bu noktada tüm kripto paralar için belirleyici olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu