HaberlerXRP

Ripple’den XRP Fiyatına Etki Edebilecek Bir Para Transferi Anlaşması Duyuruldu

Ripple Vietnam ve Japonya arasında yapılacak bir para transferinin sağlayıcısı olacak. Aktarımlarda XRP'mi kullanılacak?

Japonya’nın finans devi olan SBI Holdings’in alt şirketlerinden olan SBI Ripple Asia ve SBI Remit, Ripple’nin ödeme servisini kullanarak Japonya ve Vietnam arasında bir para transferi gerçekleştirecek.

RippleNet ağı üzerinde çalışacak olan bu platform Vietnam’da hizmet veren birkaç bankanın ortaklığı ile yapılacak.

SBI Group ve Ripple yönetim kurulu üyesi Yoshitaka Kitaokonu konu ile ilgili şu şekilde açıklamaları yaptı:

“Gelecekte kripto varlıklar ile transfer servislerine yenilerini de ekleyeceğiz. Gelişmekte olan Vietnam ekonomisi bunun için en cazip pazarlardan bir tanesi. SBI Group’un en fazla yatırım yaptığı iştiraklerden olan TPBank bünyesinde bu aktarımı gerçekleştirmek, yeni gelirler elde edilmesinde büyük rol oynayacak. Aktarımlar eskiye göre hem müşteri deneyimini en üst düzeye çıkaracak hem de güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşecek.”

Aktarımlarda XRP kullanıp kullanılmayacağı şirket yetkilileri tarafından açıklanmadı. Daha önce bu konuyu detaylı bir şekilde anlatmıştık:

İlgili Haber
Ripple Hakkındaki Olumlu Haberler XRP Fiyatına Neden Etki Etmiyor?

Her ne kadar şirket yetkilileri Ripple ile XRP tamamen farklı şeylerdir ve bizim için XRP fiyatı çokta önemli değil şeklinde açıklama yapıyor olsa da tüm çevrelerce biliniyor ki XRP fiyatı en çok Ripple’yi alakadar ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu