HaberlerXRP

Ripple (XRP) SEC’e Rağmen Büyümeye Devam Ediyor! “15 Yeni Müşteri ile 2021 Yılına Hazırlanıyoruz”

Ripple kanadından güzel açıklamalar geliyor.

SEC’in Ripple’a açtığı dava sonrası aldığı yaraları sarmaya devam eden XRP’den güzel haberler geliyor. XRP’de yakın geleceğin belirsizliklerle dolu olması bazı yatırımcıları ondan uzaklaştırsa da herkes aynı fikirde değil.

Şirket CEO’su Brad Garlinghouse twiterdan yaptığı paylaşımda SEC’in kendilerine dava açmasının büyük bir hayal kırıklığı yaratmasına rağmen 2020 yılını çok güzel geçirdiklerini ifade etti. SEC’in şikayetinden sonra dahi 15 yeni müşteri ile anlaşma imzaladıklarını aktaran CEO ekledi:

” Tüm bu olumsuzluklara rağmen, kriptonun daha sürdürülebilir olması için blok zinciri karbondan arındıran çalışmalar yürütüyoruz. Diğer endüstri katılımcıları da XRP’nin yeni kullanım senaryolarının genişlemesine yardımcı oluyor. Ripple ekibine lider kadrosu da dahil olmak üzere 100’den fazla yeni üye ekledik. 2021 yılına ve sonrasına çok güçlü hazırlanıyoruz. Ne olursa olsun misyonumuza sadık kalacağız.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu