HaberlerXRP

Ripple (XRP) İle İlgili Ünlü İsimden Çarpıcı Açıklamalar

Coinmetrics.io kurucusu Ripple ile ilgili olumsuz açıklamalarda bulundu.

Ripple (XRP) son zamanlarda kripto para sektörünün gündeminden düşmüyor. Ciddi fiyat gerilemeleri ile tepki çeken XRP, son senelerin en düşük seviyelerinde işlem görüyor. Durum böyle olduğu için birçok analist ve uzman Ripple (XRP) için felaket senaryolarından bahsediyor.

İlgili Haber  Ünlü Analistten Korkutan Ripple (XRP) İddiası: "Fiyat Sıfırlanacak!"

Ripple hakkında yapılan olumsuz açıklama kervanına ünlü bir isim daha katıldı. Coinmetrics.io kurucusu Nic Carter, kripto paralar ve bankalar arasında ilişkiyi dile getirirken Ripple’ın asla bankalar tarafından kullanılmayacağını dile getirdi.

Son zamanlarda yaptığı görüşmelere dikkat çeken Carter, birçok banka yetkilisi ile görüştüğünü ve hiçbirinin kripto para özellikle de XRP fikrine sıcak bakmadığını ifade etti.

Bazı Kesimlerden Tepki Geldi

Sosyal medya üzerinden çoğu kişi Ripple’nin birçok banka ile ortaklık kurduğunu ve her geçen gün ortaklıklarına yenisini eklediğini ifade etti. Ripple’nin anlaşma yaptığı başlıca bankalara haberimizde ulaşabilirsiniz:

İlgili Haber  Ripple'dan XRP Fiyatına Etki Edebilecek Dev Ortaklık!

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı