Kripto HaberleriHaberlerRipple (XRP) İle İlgili Ünlü İsimden Çarpıcı Açıklamalar

Ripple (XRP) İle İlgili Ünlü İsimden Çarpıcı Açıklamalar

Takip et

Ripple (XRP) son zamanlarda kripto para sektörünün gündeminden düşmüyor. Ciddi fiyat gerilemeleri ile tepki çeken XRP, son senelerin en düşük seviyelerinde işlem görüyor. Durum böyle olduğu için birçok analist ve uzman Ripple (XRP) için felaket senaryolarından bahsediyor.

İlgili Haber
Ünlü Analistten Korkutan Ripple (XRP) İddiası: "Fiyat Sıfırlanacak!"

Ripple hakkında yapılan olumsuz açıklama kervanına ünlü bir isim daha katıldı. Coinmetrics.io kurucusu Nic Carter, kripto paralar ve bankalar arasında ilişkiyi dile getirirken Ripple’ın asla bankalar tarafından kullanılmayacağını dile getirdi.

Son zamanlarda yaptığı görüşmelere dikkat çeken Carter, birçok banka yetkilisi ile görüştüğünü ve hiçbirinin kripto para özellikle de XRP fikrine sıcak bakmadığını ifade etti.

Bazı Kesimlerden Tepki Geldi

Sosyal medya üzerinden çoğu kişi Ripple’nin birçok banka ile ortaklık kurduğunu ve her geçen gün ortaklıklarına yenisini eklediğini ifade etti. Ripple’nin anlaşma yaptığı başlıca bankalara haberimizde ulaşabilirsiniz:

İlgili Haber
Ripple'dan XRP Fiyatına Etki Edebilecek Dev Ortaklık!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları