Kripto HaberleriAnalizRipple (XRP) ve Bitcoin (BTC) hangisini tercih etmeli? - Eylül 2018

Ripple (XRP) ve Bitcoin (BTC) hangisini tercih etmeli? – Eylül 2018

Takip et

Ripple (XRP) ve Bitcoin (BTC) arasında tercih yapmak zorunda kalan veya yeni yatırımını hangi kripto para birimine yapacak olduğunu soran kişiler, yatırımlarını Ripple (XRP) ve Bitcoin (BTC) arasında değerlendirmeleri öneriliyor. Analizler, kripto paraların birkaç ay sonra daha iyi seviyeye geleceğini ve altcoin fiyatlarının daha iyi duruma gelecek olduğunu gösteriyor. Bitcoin fiyatı ve diğer kripto paraların fiyatları konusunda analistler, beklentilerinin coinden coine değişen ve beklentileri aşabilecek yatırımlar olabilecek olduğunu belirterek, bu konunun önemli olduğunu düşünüyor.

Ripple yatırımı yapan insan sayısının son 2 haftadır Bitcoin yatırımına oranla daha fazla olması ve kripto paralar arasında en çok ilginin şimdilerde Bitcoin’den daha çok Ripple’da olmasının arkasında ”fiyat artışları ve 1 dolar beklentisi” yatıyor. Ripple fiyatının yıl sonuna kadar 1 ABD Dolarını görecek olduğu beklentisi, BTC’de rekor kırılacak olduğu beklentisine oranla neredeyse aynı seviyeye yakın oranda kazandıracak olduğuna dair beklentilerin bu yönde insanların ilgisini çektiği tartışılıyor.

Kısa vadeli kazanç: BTC vs Ripple

Ripple (XRP) ve Bitcoin (BTC) arasında karar veremeyenlerdenseniz korkmayın! Tek değilsiniz… Bugün anlık olarak binlerce insan kripto para yatırımı konusunda ne yapacak olduğunu ve hangi kripto para birimine yatırım yapacak olduğu konusunda henüz kesin karar veremiyor ve bu kararsızlık, yatırımcıların daha uzun vadeli yatırımlarından kazanacak oldukları tutarı dahi etkileyebiliyor.

Eğer daha fazla kazanmak istiyor ve uzun vadeli olarak düşünüyorsanız Bitcoin daha garanti kripto para birimi olarak tam sizin için olabilecek iken, kısa ve orta vadeli daha garanti kazanç için ise XRP yatırımını tercih edebilirsiniz. Bitcoin ve Ripple diğer adı ile XRP arasında tercih yapacak olanların bu süreçte karar vermeleri çok zor olsa bile tahminlere aldanmamak veya daha garanti kazanç elde etmek için bir yöntem daha var.

%50 – %50 yatırım yapın

Ripple (XRP) ve Bitcoin (BTC) arasında karar veremedi ve daha garanti, daha kesin, daha iyi kazanç sahibi olmak istiyorsanız nasıl olsa her iki kripto para birimi içinde kazanç getirecek olduğun dair beklentiler olması ve yıl sonunda Ripple fiyatının 1 ABD Doları olacak olması beklentisi, Bitcoin için ise fiyat beklentisinin 20.000 ABD Doları ve yüksek fiyatlar verilmesi sizin daha kesin kazanç için Ripple (XRP) ve Bitcoin (BTC) arasından %50 ve %50 oranında yatırım yapmanız için zorlayabilir ve bu sizin için çok daha kesin kazanç olabilir. Bunun nedeni ile ilgili olarak ise Ripple (XRP) ve Bitcoin (BTC) arasından verecek olduğunuz kararda zarar eden coin olsa bile diğer coinden bu zararı çıkarma şansınızın çok daha yüksek olacak olması yüzünden bu öneri en mantıklı çözüm yolu olabilir, sıkıntı ve düşünme sürecinden kurtulmanızda etkili olabilir.

  • Eğer hangi coine yatırım yapmaya karar veremediyseniz ve hangi kripto paranın sizin için daha iyi sonuç verecek olduğunu düşünüyorsanız 2018 yılı Eylül ayı için en değerli ve en fazla kazanç beklentisi olan coinlerin XRP ve BTC olduğunu unutmayın.
  • Bu içerikte yer alan tüm bilgiler sadece bilgi amacı ile verilmiştir. Asla yatırım önerisi veya tavsiyesi değildir. Lütfen karar vermeden önce iyi araştırma yapınız.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları