XRP

Ripple, XRP Yatırımcılarını Korkutan Açıklamaya Yanıt Verdi

Ripple, MoneyGram ortaklığının devam etmesini bekliyor.

SEC davasının ilk duruşmasının gerçekleştirildiği gün Ripple’a bir başka kötü haber daha geldi. Ripple’ın en büyük ortaklarından olan MoneyGram, artık Ripple ile olan işbirliğinde kısıtlamaya gittiğini açıkladı. MoneyGram’in bu açıklamasında söz konusu kararın SEC davasının yarattığı belirsizlikten kaynaklandığı da belirtildi.

İlgili Haber
MoneyGram Ripple (XRP) ile Olan Ortaklığını Dava Nedeniyle Askıya Aldı!

MoneyGram ve Ripple İçin Son Durum

Ripple’ın milyonlarca dolar ödediği bu ortaklığın sonlanması, ödeme ve blockchain devi için büyük bir şok yaratabilir.

Ripple ekibi ise hiç gecikmeden bunun hakkında yanıt verdi. RippleNet genel müdürü Asheesh Birla, Ripple ve MoneyGram ortaklığının devam etmesini beklediklerini vurguladı.

Birla, 2019 yılında MGI ile birden çok yılı kapsayan ortaklık imzaladıklarını ve bunun hala devam ettiğini ifade etti. Birla’nın ifadesine göre MoneyGram şu an sadece geçici olarak ODL ürününü kullanmayı bıraktı.

MoneyGram CEO’sunun yaptığı “dikkatli olmak için işlemleri durduruyoruz” ifadesini hatırlatan Birla, ortaklığın bu süreçten sonra devam edeceğini ima etti.

Ünlü yönetici ODL ve MGI arasındaki ortaklığın devam etmesini beklediklerini ve buna ek olarak ABD dışında 20’den fazla yeni ODL müşterisine sahip olduklarını vurguladı.

“Herkes derin bir nefes alsın” ifadesini kullanan Birla, aslında geminin batmadığını göstermeye çalıştı.

Bir kullanıcı ise bu tweetlere verdiği yanıtta regülasyonlarla ilgili belirsizliğin aslında hep olduğunu ancak davadan sonra ortaklığın durdurulmasının şüpheli olduğunu vurguladı. Ripple’ın MoneyGram için sadece geçen yıl 20 milyon dolara yakın XRP ödemesi yaptığı biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu