Kripto HaberleriXRPRipple (XRP) Yüzde 6 Değer Kazandı!

Ripple (XRP) Yüzde 6 Değer Kazandı!

Takip et

Ripple (XRP) fiyatında %6 değer artışı oldu. Kripto para piyasası son dönemde ciddi değişimler gördü ve görmeyede devam edecek gibi görünüyor. Kripto para birimi sahipleri kısa zamanda büyük kazançlar elde etmeyi başardılar. Yatırımcılar, binlerce dolar değerinde kazanç elde ederken, kar satışları bir ara kripto paraların değerini düşürdü. Bitcoin fiyatının değerinin düşmesi sonucunda birçok kripto para yatırımcısı panik satış yapmış, piyasada fiyatlar daha büyük oranda düşmüştü.

Bitcoin’in piyasa değerinin yükseleceğini düşünen binlerce yatırımcı ise henüz yatırımlarını satmadı ve Ripple (XRP) fiyatında %6 artış olması ile beraber kripto para birimlerinin değerinin yükselecek olduğunu düşünmeye başladı. Bitcoin fiyatındaki değer artışı bugün %5 seviyesinin altını korurken, Ripple (XRP) piyasa fiyatının ve hacminin ise bir anda yükselmesi piyasada yeni bir alım talebinin açılmasına ve aynı zamanda satış taleplerinin artmasına sebep oldu.

%6 değer kazanmasının ardından Ripple (XRP) fiyatında değer artışının devam edebileceği ve 0.46 dolar seviyesinden 0.50 dolar ve daha fazla fiyat seviyelerini görebilecek olduğu hakkında yatırımcıların bir beklentisi var.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları