Kripto HaberleriAnalizRipple Yatırımcılar İçin Boğa Tuzağı Mı Hazırlıyor? Analistler XRP'nin Yükselişi Hakkında Ne...

Ripple Yatırımcılar İçin Boğa Tuzağı Mı Hazırlıyor? Analistler XRP’nin Yükselişi Hakkında Ne Düşünüyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

En sonunda kendinden beklenen yükselişi göstererek gözle görülür bir çıkış yakalayan ve daha önce 3.lük tahtını kaptırdığı Tether’dan namını geri almayı başaran Ripple (XRP) an itibarı ile 0.301 dolardan işlem görüyor. Ancak son zamanlardaki göz dolduran çıkışıyla dikkatleri üzerine çeken kripto değer, kimi analistlere göre kısa vadede düşüş tehlikesiyle karşı karşıya.

Analistler Ne Düşünüyor?

Tanınmış kripto analisti Michael van de Poppe (Crypto Michael) son yaptığı açıklamada, 3. en değerli kripto değerin kısa zamanda güçlü bir geri çekilme yaşayacağını iddia etti.

XRP için %27’nin üzerinde bir değer kaybı görüleceğini söyleyen Crypto Michael, XRP’nin yükselişinin sürebilmesi için 0.32 dolar seviyesindeki büyük engeli aşması gerektiğinin altını çizdi.

Kaydedilen Yükseliş Boğa Tuzağı mı?

XRP için benzer ifadeler kullanan ünlü kripto para analisti Cheds ise XRP’nin 11 Ağustosta yaşadığı rallinin bir “boğa tuzağı” olduğu iddiasını ortaya atarak ve söz konusu kripto paranın kısa vadede %15’ten fazla bir düzeltme yaşayacağını ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları