AltcoinHaberlerXRP

Ripple Yükselen Piyasaya Liderlik Ediyor

Ripple Yükselen Piyasaya Liderlik Ediyor, Geçtiğimiz haftalarda 270 milyar dolarlara gerileyen kripto para piyasaları bugün itibari ile 430 milyar dolar seviyelerinde.

Kripto para piyasası bugün de yükselişine devam ederek 400 milyar dolar bandını geçti ve 437 milyar dolar seviyelerine kadar ulaştı. Bu kez ise bu artışa günlerdir yerinde sayan ve ciddi bir artış göstermeyen Ripple, yüzde 35 lik bir artışla liderlik etti. An itibari ile Ripple 1.15 dolar seviyelerine ulaştı. Ripple böylelikle piyasa değeri en yüksek 10 kripto para arasında en çok yükselen kripto para oldu.

Ripple’in Artışında, Yaptığı Anlaşmanın Rolü Büyük

2 gün önce Ripple’nin resmi blogunda yazan habere göre Çin merkezli ödeme hizmetleri sağlayıcısı olan LianLian International; müşterilerinin sınır ötesi işlemlerini yapmak için RippleNet ile ortaklık kurdu. Riple’nin CEO’su Brad Garlinhouse kişisel twitter hesabından yaptığı açıklamada “Ripple dünyanın en büyük e-ticaret pazarının kapısını açtı” ifadesini kullandı.

Ayrıca Ripple şu ana kadar 100’ün üzerinde finans kuruluşuyla ortaklık kurdu. Şirket son olarak MoneyGram (Uluslarrası para transferi şirketi) ile anlaşmaya varmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu