binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerRipple'da (XRP) Balina ve Köpekbalığı Cüzdanların Son Davranışları Şaşırttı: "Balina Aktivitesi Düşmesine...

Ripple’da (XRP) Balina ve Köpekbalığı Cüzdanların Son Davranışları Şaşırttı: “Balina Aktivitesi Düşmesine Rağmen…”

Ripple (XRP) ağındaki kripto para balinaları ve daha küçük ölçekli köpekbalığı cüzdanların aktivitesi analistlerce sorgulandı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Santiment analistleri bugün yayınladıkları analizlerinde Ripple (XRP) ağıyla ilgili ilginç verilere değindiler.

Analistlere göre XRP Ledger ağı, 2011 ve 2022 yılllarına göre çok daha düşük seviyede kripto para balinası aktivitesi görüyor. Bu durum, o yıllarda XRP tokeninin SEC ile başının belada olmasına ve davanın kaybedileceğinin düşünülmesine rağmen gerçekleşti. Bununla birlikte balina aktivitesinin düşük olduğu şu sıralar ise XRP-SEC davasında Ripple lehine gelişmeler yaşanması dikkat çekiyor.

Verilere göre XRP Ledger ağında haftalık olarak 100 bin doların üstünde değere sahip işlem sayısı 4.000’in altına indi.

İlgili Haber  SEC, Grayscale Davasında Çıkmaza Girdi: Bloomberg Analistleri Bu Hafta Ne Olacağını Açıkladı

Santiment analistleri, olumlu olarak ise buna rağmen Ripple ağındaki balina ve köpekbalıklarının XRP arzından giderek daha fazla biriktirdiklerini açıkladı. Geçtiğimiz yıl 100 bin ila 100 milyon arasında Ripple tokeni tutan kripto para cüzdanlarının elindeki coin miktarı 7.16 milyar dolar iken bu yıl bu 7.89 milyar dolara yükseldi.

Fiyat açısından bakarsak, Ripple fiyatı geçen seneye oranla %0.23 daha düşük bir seviyeden işlem görüyor.

Köpekbalığı kripto para cüzdanları, balina kripto para cüzdanlarına göre daha küçük ölçekli fakat buna rağmen tuttuğu arz toplamı bakımından önem verilmesi gereken bir grubu temsil ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail