Kripto HaberleriXRPRipple'dan 1 Milyar XRP Hibe Taahhüdü!

Ripple’dan 1 Milyar XRP Hibe Taahhüdü!

Takip et

Ripple, geliştiricilere 1 milyar XRP dağıtma taahhüdü verdi. Geliştiricileri XRP Ledger’da sürekli olarak projeler oluşturmaya teşvik etmek amacıyla girişilen taahhüt, popüler Blockchain ödeme şirketi Ripple’ın XRP ekosistemini büyütmeyi hedeflemesinin bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor.

Şu anda söz konusu jetonların piyasa değeri yaklaşık 789 milyon dolar. Konuyla ilgili hazırlanan bir rapora göre Ripple, önümüzdeki 10 ila 20 yıl içinde fonları geliştiricilere tamamen dağıtmayı planlıyor.

Daha önce de XRP topluluğunu ve ekosistemini genişletmek için benzer adımlar atan şirket, kısa bir süre önce -Ekim 2021’de- XRP Ledger’da inşa edilen yaklaşık 25 geliştiriciye 2 milyon dolar vermişti.

Bu en son duyurusu yapılan geliştiricilere yönelik hibe ise şirketin geliştirici ilişkileri direktörü Matt Hamilton‘un Ripple’dan ayrıldığını resmen duyurmasının ardından geldi.

Eşinin rahatsızlığı nedeniyle zor bir yıl geçirdiğini ve bu sebeple de şirketten ayrılmak zorunda kaldığını açıklayan Hamilton, Ocak 2021’de Ripple’a katılmadan önce IBM ve HP gibi dünya devi şirketlerle çalışmıştı. Ripple’ı çeşitli platformlarda temsil etmiş ve şirkete çeşitli hibe programları oluşturmada yardım etmişti. Hamilton’ın şirket için ne kadar değerli olduğu ise Ripple’ın başlatmış olduğu hibe programıyla bir kez daha tescillenmiş oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları