XRP

Ripple‘ın CEO’su: XRP çok iyi ve çok hızlı!

Ripple‘ın CEO’su Brad Garlinghouse, XRP'yi övdü.

Ripple‘ın CEO’su Brad Garlinghouse, kripto paralar konusunda kendisinin tarafsız düşüncesinin Bitcoin değil, XRP’den yana olduğunu açıkladı. XRP’nin çok güçlü olabilecek olduğunu ve fiyatının çok ucuz olmasından dolayı XRP’nin aşırı hızlı olması ve fiyatının aşırı düşüklüğü sayesinde yatırımcılar tarafından tercih edilebilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin’e oranla XRP’nin daha fazla tercih edilmesinin gelecekte daha fazla kazandırabilecek olduğuna değindi.

Ripple‘ın CEO’su Brad Garlinghouse, açıklamalarında kripto paralar için kısa ve orta vadede kendisinin Bitcoin yerine XRP’yi tercih edecek olduğunu belirtirken, yatırımcıların kripto paralar arasından en fazla Bitcoin değil, XRP’yi tercih etmelerinin daha uygun ve daha fazla kazançlı olabilecek olduğunu dolaylı yoldan ifade etti.

XRP sahiplerinin bu sıralar yeni artışlar yaşanıyor olması sayesinde, sık sık yatırımcıların ilgisini çekiyor olması da ayrı bir avantaj olarak gösteriliyor. Bitcoin Cash ile bir anda yükselmeye başlayan XRP’nin kısa vadeli planlı bir seyirde bile oldukça fazla kazançlı gelir elde ettirmesinin 2018 yılı sonuna kadar 2. sıraya yükselmesine sebep olması bekleniyor.

Kaynak: Bitcoin News

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu