Kripto HaberleriHaberlerRipple'ın Dev Ortaklık İddialarına Son Nokta!

Ripple’ın Dev Ortaklık İddialarına Son Nokta!

Takip et

Ortak sayılarına her geçen gün bir yenisini daha ekleyen Ripple bugün 10 milyar doların üzerindeki toplam değeriyle göz doldurmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili son haberse aslında 2018 yılına kadar uzanıyor. O dönemde gündemi çokça meşgul eden Ripple-Bank of America ortaklığı bugüne dek kulisler ardında konuşulmaktan öteye gidememişti. Ancak yeni ortaya çıkan bir elektronik postaya göre söz konusu ortaklık anlaşması gerçekten imzalanmış görünüyor.

İlgili e-postayı Twitter hesabından paylaşan Panos (Panosmek) tweetinde şu cümlelere yer verdi:

Ripple tarafından bir e-posta aldım. Artık Bank of America’nın bir Ripple ortağı ve RippleNet üyesi olduğu %100 onaylandı. Banorte Bankası da yeni bir eklentidir ve Meksika’nın 4. büyük bankasıdır.

Nitekim Bank of America’ya ait olan bu e-postada Ripple alt yapısının kullanıldığı görülmekte. İşin ilginç olanı ise adı geçen e-postada Banorte Bank ve D-Local firmalarının da isminin geçiyor oluşu. Ancak Bank of America‘nın bu ortaklığın ardından XRP kullanıp kullanmayacağı ise ayrı bir merak konusu.

Öte yandan adı Ripple ile özdeşleşen araştırmacılardan biri olan Leonidas Hadjiloizou ise Panos’un paylaşımına şu yorumu yapmış olması ilgili haberin dedikodudan çok daha ileri bir boyuta taşınmasına delil niteliğinde.

Panosmek bu e-postayı bana da yönlendirdi. Bunu gerçekten de bir Ripple personeli göndermiş. Bank of America ile ilgili bu iddialar önceden de doğrulanmıştı. İnsanlar niye hala inanmakta güçlük çekiyorlar?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları