HaberlerXRP

Ripple’ın (XRP) Yeni Ortaklığı Ses Getirecek

Ripple, Avrupa para transferi firması Azimo ile ortaklık imzaladığını açıkladı.

Değeri 10 milyar dolara ulaşan ve her geçen gün yeni iş ortakları edinerek değerine değer katan Ripple şirketi, son olarak Avrupa para transferi firması Azimo ile ortaklık imzaladığını açıkladı.

Şirket CEO’su Richard Ambrose Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) hizmeti sayesinde Filipinler’e sınır ötersi para transferlerini gerçekleştirecek. Ripple’ın ODL çözümü ile bir süredir yakından ilgilendiklerini belirten Azimo yetkilileri, söz konusu hizmet sayesinde sınır ötesi transferlerinin maliyet ve teslimat sürelerinin büyük ölçüde azaltacağını ifade etti.

2018 Ekim’inde başlatılan ODL hizmeti, bir süre önce International Money Express (Intermex) tarafından da kullanılmaya başlandı. Şu anda Avustralya, Filipinler ve Meksika pazarlarını hedefleyen ve yakın zamanda Brezilya için de hizmet sunacağını ilan eden Ripple, müşteri yelpazesini çok daha fazla genişletmeyi hedefliyor.

Azimo, Ripple ODL’si sayesinde geleneksel bankacılık hizmetlerine oranla likidite maliyetini yüzde 60 oranında azaltma imkanına sahip olacak. Şirket şimdiden ODL kullanımını genişletme niyetinde. İlgili ortaklıkların artması Ripple şirketinin değerine değer katarken söz konusu gelişmelerin XRP kullanımına da ciddi bir katkı sağlayacağı ortada. Hal böyle iken bu yeni gelişmelerin XRP fiyatlarına da olumlu yansıması ihtimaller arasında yer alıyor.

İlgili Haber
Ripple Hakkındaki Olumlu Haberler XRP Fiyatına Neden Etki Etmiyor?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu