Ana SayfaBitcoinRockefeller Yöneticisi Bitcoin'in (BTC) Geleceği Hakkında Konuştu!

Rockefeller Yöneticisi Bitcoin’in (BTC) Geleceği Hakkında Konuştu!

Takip et

Yatırım yönetimi firması Rockefeller International’ın başkanı Ruchir Sharma, kripto paralar şu sıralar ayı piyasasında manevra yaparken Bitcoin’in geleceğine ilişkin yükseliş görüşünü dile getirdi.

“Zayıf Varlıklar Ayıklandıktan Sonra BTC Daha da Öne Çıkacak”

Sharma, CoinDesk TV’ye verdiği röportajda, Bitcoin’in ‘geri dönüş yapacağına’ inandığını ancak kripto para piyasasının tekrar yükselmeden önce zayıf varlıklardan kurtulması gerektiğini savundu.

Sharma, FED politikalarının genel olarak BTC ve kriptoya zarar verdiğini belirtti ancak mevcut gerilemenin genel büyüme yörüngesinin bir parçası olduğunu ifade etti. Daha önce Morgan Stanley’in baş stratejisti olarak görev yapan ekonomist, son kripto para yükselişinin bir balon olduğunu ve patladığında BTC’nin öne çıkacağını ifade etti.

Sharma, konuyla ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi:

“Fazlalıkların ayıklanmasına ihtiyacımız var, o zaman Bitcoin ve kripto paraların istikrarlı bir varlık olarak ortaya çıkışını görebiliriz. Ancak şu anda bu spekülatif çılgınlığa kapılmış durumdalar. Bu sadece bir zaman meselesi.”

İlgili Haber
Bitcoin Düşmanı Peter Schiff Çark Etti: "Şirketimi BTC Karşılığında Satabilirim"

Bitcoin’in Gelecekteki Fiyat Hareketi

Sharma ayrıca kripto piyasasındaki hareketi Amazon gibi devlerin ortaya çıkmasına neden olan dot com balonuyla karşılaştırdı.

Sharma’ya göre BTC temelde iyi bir fikir ve ABD dolarının hakimiyetine alternatif olma potansiyeline sahip. Bitcoin’in önemli bir küresel para birimi olarak ortaya çıkması için fırsat penceresinin artık açık olduğunu da belirtti.

Bununla birlikte Sharma, ülkelerin uygulayacağı para politikasına göre önümüzdeki 6 ayın BTC için kritik önem taşıdığını söyledi. Bu doğrultuda Sharma, değerin tekrar yükselmeden önce daha da düşeceğini belirterek herhangi bir BTC dip seviyesini olasılık dışı bıraktı:

“BTC ve kripto para birimleri konusunda henüz piyasanın dibe vurduğunu söylemek istemiyorum. Dünya genelinde risk iştahının itici gücü olan ABD ayı piyasası modu hala çok güçlü bir şekilde devam ediyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları