BitcoinEthereum

Rus Asıllı Ethereum (ETH) Kurucu Ortağı Vitalik Buterin’den, Ukrayna Mesajı!

Ethereum'un kurucusu Rus asıllı Vitalik Buterin, Twitter'dan yayınladığı gönderi ile önemli bir mesaj verdi.

Bütün dünya şu an Rusya ve Ukrayna arasındaki olaylara odaklanmış durumda. İlk başta Donetsk ve Luhansk bölgeleri için harekete geçen ve buraları bağımsızlaştıran Rusya, şimdi daha fazlasını istiyor. Rus birlikleri bugün itibarıyla Ukrayna’ya resmen giriş yaptı ve bu durum kripto para sektöründen birkaç kişinin tepkisini çekti.

İlgili Haber
Analistler Rusya-Ukrayna Arasındaki Gerginliğin Bitcoin'e Etkisini Tartışıyor

Buterin’den Zafer Tweeti!

Rus asıllı olan Vitalik Buterin de konu hakkında bir tweet attı. Buterin, Putin’in olası bir barış çözümünü görmezden gelmesine çok kızdığını ve üzüldüğünü belirterek savaşa gidilmemesi gerektiğini vurguladı. Ethereum’un kurucu ortağı bunun Ukrayna ve Rusya halklarına bir ihanet ve onlara karşı bir suç olduğunu aktardı. Herkes için güvenlik dileğinde bulunan Buterin, buna rağmen güvenli hiçbir şey olmayacağını bildiğini aktardı.

Tweetini “Ukrayna’ya Zafer” ifadesi ile bitiren Buterin, oldukça net bir mesaj verdi.

Buterin’in bu mesajına, kripto para sektörünün diğer önemli isimleri de katıldı ve destek verdi. Ünlü kripto para analisti Altcoin Sherpa, bu durumun her zaman piyasalarla ilgili olmadığını ve burada gerçek insanların zarar gördüğünü aktardı.

Analist Sherpa, bunun öncesinde yaptığı analizinde ise 30.000 doların dip noktalarına kadar düşüş beklediğini aktardı. Bitcoin fiyatının bu seviyelere kadar düşmesi piyasada büyük bir korku yaratır. BTC an itibarıyla 34.000 dolar desteğinde mücadele vererek de aslında düşüş sinyali veriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ertan Ataca

War is a disaster for every country, we hope it will be short.


Başa dön tuşu