binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinRusya Kripto Paradan Çok Altın Stokluyor

Rusya Kripto Paradan Çok Altın Stokluyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Rusya Federasyonu hakkında bir süre önce İran ile anlaşma yaptıkları iddia edilmiş ve İran’a uygulanan yaptırım dolayısı ile ABD’nin ticareti engellemesinin önüne geçmek adına bazı adımlar atarak Merkez Bankası bünyesi altında kripto para borsası kurarak buradan Bitcoin ile ticaret yapabilecek oldukları iddia edilmişti. Putin yönetimi ise bu iddiaları kesin bir dil ile reddetmiş ve kripto paraların hiçbir şekilde kendileri için ticaret aracı olmadığını ve kendilerinin Bitcoin dahil hiçbir kripto paraya ilgi duymadıklarını ve yasal olarak kripto paralara izin vermeyi düşünmediklerini belirtmişti.

Bugün Rusya ile ilgili yapılan araştırmalarda ise altın stoklarının Putin yönetimi ve Rusya Merkez Bankası tarafından daha fazla arttırılmaya devam edildiği, kripto para alımının ise hükümet bünyesinde Merkez Bankası adı altında devam ediyor olabilecek olduğu, ama bu oranın altın stoklarına oranla çok ama çok düşük olduğu iddia edildi.

Altın Değerleniyor

Altının değerlenmesi ve olası savaş durumlarında Rusya’nın korunması adına büyük bir önlem olduğunu yıllar önce yaşanan savaşlardan itibaren hisseden Rusya, bundan 100 yıl öncesinde altın stoklarını arttırmaya başlamış ve asıl 1971’li yıllarda altın alımını arttırmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail