AltcoinCardanoHaberlerKripto Para

Rusya Ukrayna Gerilimi Kripto Paralar İçin Ne Anlam İfade Ediyor? Cardano (ADA) Kurucusu Yorumladı!

Cardano kurucusu Charles Hoskinson kripto para piyasasını değerlendirdi.

Popüler altcoin Cardano‘nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson yakın bir tarihte yaptığı son AMA oturumunda kripto para piyasasında yaşanan düşüşü değerlendirdi.

Hoskinson, Rusya Ukrayna arasındaki savaş krizinin oluşturduğu panik ortamının ve Kanada hükümetinin protestoculara yapılan Bitcoin bağışına yönelik zorlayıcı duruşunun dijital varlıkların küresel olarak benimsenmesini sağlamada önemli olduğunu savundu.

“Bu, on milyonlarca belki de milyarlarca insanın üzerinde ve ötesinde kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesi anlamına geliyor.

Bu nedenle mevcut durumun endişe verici olduğu kadar, daha eşitlikçi bir geleceğe doğru sadece bir adım olduğu görüşündeyim.”

“Anlık Düşüşler Yerine Büyük Resme Odaklanın!”

Yaşanan olumsuz olaylar nedeniyle ani ve sert düşüşler yaşayan kripto para birimlerinde anlık düşüşlere odaklanılmamasını belirten Hoskinson, aksine büyük resme bakmak gerektiğini ifade etti.

Günlük piyasa dalgalanmalarının olabileceğine dikkat çeken Hoskinson, uzun vadede işlerin daha iyi görüneceğini söyledi.

“Bu yüzden uzaklaşıp, neden buradayız ve ne yapıyoruz demeniz gerekiyor. Beş yıl, on yıl, on beş yıl içinde gerçek bir kullanım, fayda ve gerçek bir amaç varsa, her şey daha iyi görünecektir.”

Cardano kurucusu son olarak kripto paraların makro ortamda hisse senetlerine karşı döngüsel olarak çalışması gerektiğini belirterek devam etti:

“Hiç mantıklı değil çünkü savaşa gidiyorsak ve enflasyon, kaos ve trajedi konusunda endişeliysek, bunun tam tersinin doğru olacağını düşünürdünüz.

Burada istikrarsızlık meydana geldiğinden, kripto varlıkların güvenli bir liman olduğunu düşünüyorum.”

Bugün yaşanan olayların yalnızca kripto para birimlerine olan ihtiyacı güçlendirdiğini söyleyen Charles Hoskinson, kripto paralar aracılığıyla insanların otoriterliğe karşı koruma elde ettiğini de sözlerine ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu