HaberlerNFT

Saba Tümer’in “Kahkahası” NFT Olarak Rekor Fiyata Satıldı!

Türk ünlülerin NFT çılgınlığına ilgisi giderek artıyor.

Tüm dünyada büyük ilgi gören NFT çılgınlığına ülkemizde kayıtsız kalmıyor. NFT yoluyla satılan şeylere bir yenisini Türkiye’den Saba Tümer ekledi.

Kahkahası ile tanınan ünlü sunucu daha önce kahkahasını sigortalattığını söylemişti. Tümer, sigortalattığı kahkahasını NFT yoluyla satışa çıkardı ve 90 bin TL’ye sattı.

Konu ile açıklama yapan Saba Tümer ; “Dünyada bir ilk. Kahkaham NFT olarak rekor bir fiyata satıldı. Sevgili İzzet Pinto 90 bin TL ödedi… Ben de bu parayı eşit olarak Darüşşafaka, Tohum Otizm Vakfı ve 10 bin fidanla ‘Kahkaha Korusu’ yaptırmak için bağışlıyorum. Bağışlar gerçekleşince dekontları story bölümünde paylaşacağım.” dedi.

Alıcı İzzet Pinto NFT takipçilerinin yakından tanıdığı bir isim. Pinto geçtiğimiz günlerde ünlü sunucu Cüneyt Özdemir’in tweetini de satın almıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu