BitcoinHaberler

Sahte Enflasyon Bitcoin’i Çökertecek Dedi, Alacağı Ürünleri Paylaştı!

“Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı Amerikalı iş adamı Robert Kiyosaki, yaptığı Twitter paylaşımında ABD’deki yüksek enflasyon ortamının sahte olduğunu iddia etti.

“Sahte enflasyon” ortamının FED ve ABD Başkanı Joe Biden tarafından oluşturulduğunu söyleyen Kiyosaki, Bitcoin dahil olmak üzere altın, gümüş ve gayrimenkul için yaklaşan bir çöküşün olduğunu belirtti.

Ünlü yazar, ABD yönetimi tarafından oluşturulan sahte enflasyon sonrasında gelecek çöküşün aslında Bitcoin, altın ve gümüşe yatırım yapmak için mükemmel bir fırsat sunduğunu ifade ettikten sonra piyasanın yeniden yükselişe geçeceğini savundu.

Yaklaşık bir yıldır yaklaşmakta olan piyasa çöküşü ile ilgili uyarılarda bulunan Robert Kiyosaki, yatırımcılara enflasyon konusunda dikkatli olmaları gerektiğini de tavsiye etti.

“FED ve Biden “sahte enflasyonu” zorluyor. Çöküş geliyor. Altın, gümüş, Bitcoin, emlak da çökecek. Çöküşten sonra daha fazla altın, gümüş, Bitcoin, gayrimenkul almaya hazır olun. Sahte enflasyon çöküşlerinden sonraki dönem daha zengin olma zamanı. Farkında olun. Dikkatli olun.”

Amerikalı yatırımcı ayrıca daha önceki twitlerinde, “Ekim ayında ilk anda piyasalar düşüşe geçecektir. Ancak çöküşler zengin olmak için iyi fırsattır. Bence bu çöküşten sonra hisse senetleri çok iyi toparlanamayacak. Ancak altın ve Bitcoin’in çok hızlı toparlayacağını ve ralli başlayacağını düşünüyorum.” demişti.

İlgili Haber
Robert Kiyosaki: Ekim Ayında Dünyanın En Büyük Çöküşü Gelecek, Ben İse Bu Ürünleri Alacağım!

Kiyosaki daha önce ABD ekonomisinin zayıflığının bir sonucu olarak Bitcoin’in 2021’de 50.000 doları geçeceğini tahmin ederek adından söz ettirmişti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu