Kripto HaberleriHaberler''Sakın Panik Yapmayın''

”Sakın Panik Yapmayın”

Takip et

Yaptığı yorumlar ile ünlenen John McAfee, Bitcoin piyasasına dair yeni açıklamalar yaptı. Bitcoin fiyatının düşmeye devam etmesinin panik sebebi olmaması gerektiğini belirten John McAfee, kripto paraların tekrar yükselecek olduğunu, 30 günlük bir rekor yükselişi geciktirecek olduğuna değinerek bunun yatırımcılar adına pek fazla zarar getirmeyecek olduğunu, sonucunda kripto paraların yükselmeye tekrar başlayacak olduğunu belirtti.

Kripto para dünyası ile ilgili olarak yaptığı her yorum ile dikkat çeken John McAfee, piyasada yaşanan bu düşüşlerin yatırımcıların kayıp yaşamasına neden olmasına rağmen bir süre sonra tekrar yükselişe geçerek yatırımların daha fazla değerlenmesini beraberinde getirecek bir etken olduğunu ifade etti.

Fiyatlar Çok Düştü

Fiyatlarda yaşanan düşüşler dolayısı ile bazı kullanıcılar yatırımlarını geri çekmeyi sürdürürken, birçok kimse ise Bitcoin fiyatının bu kadar düşmesine akıl erdiremediklerini, fiyatlarda yaşanan düşüşlerin sona ermemesi durumunda elde tutulan yatırımların bir süre daha büyük kayıplar yaşatacak olduğundan dolayı panik havasının hakim olduğuna değindi. Ünlü analistlerin konu ile ilgili yaptığı açıklamalar fazlası ile önem taşıyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları