Haberler

”Sakın Panik Yapmayın”

Yaptığı yorumlar ile ünlenen John McAfee, Bitcoin piyasasına dair yeni açıklamalar yaptı. Bitcoin fiyatının düşmeye devam etmesinin panik sebebi olmaması gerektiğini belirten John McAfee, kripto paraların tekrar yükselecek olduğunu, 30 günlük bir rekor yükselişi geciktirecek olduğuna değinerek bunun yatırımcılar adına pek fazla zarar getirmeyecek olduğunu, sonucunda kripto paraların yükselmeye tekrar başlayacak olduğunu belirtti.

Kripto para dünyası ile ilgili olarak yaptığı her yorum ile dikkat çeken John McAfee, piyasada yaşanan bu düşüşlerin yatırımcıların kayıp yaşamasına neden olmasına rağmen bir süre sonra tekrar yükselişe geçerek yatırımların daha fazla değerlenmesini beraberinde getirecek bir etken olduğunu ifade etti.

Fiyatlar Çok Düştü

Fiyatlarda yaşanan düşüşler dolayısı ile bazı kullanıcılar yatırımlarını geri çekmeyi sürdürürken, birçok kimse ise Bitcoin fiyatının bu kadar düşmesine akıl erdiremediklerini, fiyatlarda yaşanan düşüşlerin sona ermemesi durumunda elde tutulan yatırımların bir süre daha büyük kayıplar yaşatacak olduğundan dolayı panik havasının hakim olduğuna değindi. Ünlü analistlerin konu ile ilgili yaptığı açıklamalar fazlası ile önem taşıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu