Haberler

”Sakın Panik Yapmayın”

Yaptığı yorumlar ile ünlenen John McAfee, Bitcoin piyasasına dair yeni açıklamalar yaptı. Bitcoin fiyatının düşmeye devam etmesinin panik sebebi olmaması gerektiğini belirten John McAfee, kripto paraların tekrar yükselecek olduğunu, 30 günlük bir rekor yükselişi geciktirecek olduğuna değinerek bunun yatırımcılar adına pek fazla zarar getirmeyecek olduğunu, sonucunda kripto paraların yükselmeye tekrar başlayacak olduğunu belirtti.

Kripto para dünyası ile ilgili olarak yaptığı her yorum ile dikkat çeken John McAfee, piyasada yaşanan bu düşüşlerin yatırımcıların kayıp yaşamasına neden olmasına rağmen bir süre sonra tekrar yükselişe geçerek yatırımların daha fazla değerlenmesini beraberinde getirecek bir etken olduğunu ifade etti.

Fiyatlar Çok Düştü

Fiyatlarda yaşanan düşüşler dolayısı ile bazı kullanıcılar yatırımlarını geri çekmeyi sürdürürken, birçok kimse ise Bitcoin fiyatının bu kadar düşmesine akıl erdiremediklerini, fiyatlarda yaşanan düşüşlerin sona ermemesi durumunda elde tutulan yatırımların bir süre daha büyük kayıplar yaşatacak olduğundan dolayı panik havasının hakim olduğuna değindi. Ünlü analistlerin konu ile ilgili yaptığı açıklamalar fazlası ile önem taşıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı