coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBlockchainSalesforce Blockchain Ürününün Üzerinde Çalışıyor

Salesforce Blockchain Ürününün Üzerinde Çalışıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cloud Computing şirketinin CEO’su, Salesforce’un blockchain teknolojisine dayalı bir ürün üzerinde çalıştığını açıkladı. 1999 yılında şirketi kuran Marc Benioff, 28 Mart’ta Business Insider’in Julie Bort’una yönelik TrailheaDX Salesforce Geliştirici Konferansı’nda konuştu.

Salesforce Blockchain Teknolojisi Üzerinde Duracak

Benioff, Ocak ayında İsviçre’nin Davos kentindeki bir otelde gerçekleşen bir karşılaşmanın ardından konuştu. Blockchain teknolojisi ve kripto para piyasası üzerinde durmaya başlayacağını söyledi. Katıldığı Dünya Ekonomik Forumu, bir kripto para biriminin konferansı ile çakıştı. Bu etkinliğin katılımcılarından biriyle yapılan görüşmede, Benioff’un, şirketin teknolojiyi bütünleştirebilme biçimlerini dikkate almasına neden oldu.

Benioff “Salesforce’nin blockchain stratejisi ve kullandığımız bu sistemin, kripto para birimlerindeki stratejilerin hepsiyle bağlantılı olacak.” dedi.

 

Yaklaşan ürün hakkında ayrıntılı bilgi vermeyen Benioff, 25 – 28 Eylül tarihleri arasında San Francisco’da düzenlenecek olan bir konferans olan Dreamforce’den önce “kendi sistemimiz ve tüm müşterilerimiz için bir blockchain çözümü” elde etmeyi umduğunu söyledi.

Salesforce, müşteri ilişkileri yönetimi için bulut bilişim yazılımı yapan bir şirket olarak biliniyor. Şirket, bu sistem sayesinde 1 yılda 10,5 milyar dolar gelir elde ettiğini de bizlere aktarmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail