HaberlerXRP

Santander: Ripple İle Ortaklığımızı Büyüteceğiz!

İspanyol bankacılık grubu Santander'den yapılan açıklamada ABD merkezli Ripple Blockchain şirketi ile Blockchain temelli havale programlarını daha fazla büyütme kararı aldıklarını açıkladı.

İspanya merkezli bankacılık grubu Santander’den bir yetkili Ripple şirketiyle görüşmelerin sürdürüldüğü ve bir süredir çalışma yaptıkları Ripple şirketi ile Blockchain havale işlemlerini daha fazla geliştirecek ve daha fazla yayacak olduklarını açıkladı. Bunu hemen yapmayacaklarını ve belirli bir süre sonra yapacak olduklarını sözlerine ekleyen yetkili, bu konuda yapılacak olan çalışmalar ile ilgili müşterilerini de bilgilendirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

35 milyar dolarlık ABD – Meksika arası havale hizmetleri pazarının kendileri açısından çok büyük bir pazar olduğunu ve bu pazarın gücünden yararlanmak ve çeşitlilik sunmak istediklerine değinen Santander yetkilisi, konu hakkında ABD makamları ile görüşmeye devam edeceklerini belirtti.

Washington DC’de bazı yetkililer ABD ve Meksika arasındaki havalelerin özellikle uyuşturucu amacı ile yapılıp yapılmadığının çok dikkatle takip edilmesini istiyor. Zira ABD’de bazı eyaletlerin sınırlarında uyuşturucu kullanımı 21 yaş ve üzeri yetişkinler için yasalara uygun şekilde temin edilebilmektedir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı