Kripto HaberleriAltcoinSantiment Açıkladı: "Bu Altcoin Diğerlerinin Önünde Gidiyor!"

Santiment Açıkladı: “Bu Altcoin Diğerlerinin Önünde Gidiyor!”

Takip et

Analiz şirketi Santiment, Twitter üzerin yaptığı açıklamasında uyumakta olan büyük miktarlarda XRP altcoininin transfer edildiğini bildirdi.

Buna ek olarak Whale Alert platformu da son iki gün içerisinde 375 milyon XRP’nin cüzdanlar arasında yer değiştirdiğini açıkladı.

Popüler veri sağlayıcısı Santiment, kısa süre önce attığı bir tweet’te, geçtiğimiz hafta yedinci en büyük dijital para birimi olan Ripple’a bağlı XRP tokeninin birkaç büyük dönüm noktasına ulaştığını belirtti. Şirket ayrıca, bazı ana aktif cüzdanların XRP varlıklarını transfer ettiğini de bildirdi.

İlgili Haber
Türk Yatırımcıların Yakından Takip Ettiği Metaverse Altcoin, Yeni Büyük Girişimini Duyurdu!

“XRP Son Zamanlarda Diğer Altcoinlerin Önünde Gidiyor”

Santiment, yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“XRP son zamanlarda altcoin takımının önünde yer alıyor ve geçtiğimiz hafta bazı önemli dönüm noktalarına ulaşıldı. Geçtiğimiz haftalarda aktif adres sayısındaki ani artışlara ek olarak bazı uyuyan tokenler de transfer edilmeye başladı. Yakından takip edin.”

Santiment analitik ekibi, XRP’yi yakından izlemeye devam edeceklerini belirtti.

Bu haftanın başlarında, eski Ripple CTO’su Jed McCaleb’in uzun yılların ardından nihayet XRP varlıklarının geri kalanını satması artık bu kaynaktan satış olmayacağını kesinleştirmişti. Ripple tarafından da Jed McCaleb’in artış satış yapmayacağı çünkü elindeki varlıkların bittiği doğrulandı.

Tüm bu gelişmeler ve Santiment’in de açıklamalarına göre Ripple’ı yukarı veya aşağı yönlü hareket bekliyor olabilir. Bu analize göre aktif cüzdan sayısının artması XRP için olumlu olurken, büyük cüzdanların aktarımlar yapıyor oluşu eğer satış yönlü bir hareket sebebiyle yapılıyorsa olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Bu sebeple önümüzdeki günlerde XRP yatırımcılarının özellikle kaldıraçlı işlemlerden uzak durması tavsiye ediliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları