AltcoinHaberler

Santiment Bugün Öne Çıkan 3 Altcoini Paylaştı! MATIC Alınır Mı?

Pek çok altcoin desteğinde bekliyor.

Bitcoin’in yeniden 29.000$’ın altına inmesi yatırımcıları tedirgin etse de zaten diplerinde bekleyen altcoinlerde ciddi bir gerileme olmadığını görüyoruz.

Altcoinlerdeki kayıplar ortalama %2-4 bandında seyrederken, Santiment’ten bir paylaşım geldi.

Veri analiz şirketi Santiment Bitcoin’in 29.000$’ın altına düşmesine rağmen 3 altcoinin trendlerde yükseliş gösterdiğini belirtti.

Santiment paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Bugün Polygon (MATIC), Kucoin Token ve Loopring’in (LRC) sosyal hacmi yükseldi. Özellikle 25. sırada yer alan MATIC sakin bir fiyat hareketi göstermesine rağmen işlem hacmi de artmışa benziyor.”

MATIC’e teknik olarak baktığımızda şu sıralar Temmuz 2021’deki dip bölgesinde bulunuyor. Bitcoin’de düşüş devam eder ve MATIC 0,621$ seviyesini kaybederse, 0,425$ seviyelerine kadar bir geri çekilme görebiliriz.

Bitcoin’in buradan sekeceğini düşünen yatırımcılar için MATIC şimdilik destek noktasında tutunmaya çalışıyor. Risk almak isteyenler 0,621$ altı 4 saatlik bir kapanışta stop olmak üzere değerlendirebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu