BitcoinEthereumHaberlerKripto Para

Santiment Ethereum’daki Pozitif Sinyallere Dikkat Çekti!

Santiment Ethereum fiyatı ile ilgili paylaşım yaptı.

Küresel piyasalarla olan korelasyon nedeniyle Bitocin’in (BTC) yeniden 40.000 dolar altına inmesi Ethereum’un (ETH) da 3000 dolar seviyesini kaybetmesine neden oldu.

Bitcoin ve Ethereum bu kritik seviyelerin hemen altından işlem görmeye devam ederken zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment, ETH fiyatının yakın zamanda yükselebileceğini ve bunun nedenlerini açıkladı.

Twitter’dan paylaşım yapan Santiment, geçtiğimiz ay ETH fiyatı düşerken Ethereum ağındaki benzersiz adreslerin sayısında hafif bir büyüme görüldüğünü söyledi.

Bu bağlamda ETH kullanımının arttığına dikkat çeken Santiment, bu durumun ETH fiyatındaki olası artış için koşulları sağladığını belirtti.

ETH fiyatı Bitcoin ile birlikte düşerken aktif adres sayılarının artması, Ethereum fiyatının pozitife döndüğünün ve artmaya başlayacağının güçlü bir sinyali olarak yorumlandı.

“Ethereum ağındaki benzersiz adreslerin sayısı, fiyatlar düştükçe biraz arttı. Fiyatlar düşerken adres sayısının artışı, fiyatların pozitife dönmesi için güçlü bir durumdur.”


CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %1,68’lik yükseliş kaydeden Ethereum 2,925 dolar seviyesinden işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu