Kripto HaberleriBitcoinSatoshi Nakamoto'nun Geliştirdiği Bitcoin Core Yazılımının Yeni Sürümü Duyuruldu: Güncellemede Neler Var?

Satoshi Nakamoto’nun Geliştirdiği Bitcoin Core Yazılımının Yeni Sürümü Duyuruldu: Güncellemede Neler Var?

Bitcoin (BTC) ağını çalıştıran yazılım Bitcoin Core'un yeni sürümü yayınlandı. Güncellemeyle gelen değişiklikler neler?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ağına güç veren yazılım olan Bitcoin Core’un en son sürümü indirilmeye sunuldu.

Bitcoin Core 25.0 yeni özellikler, çeşitli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içeriyor.

Yeni özelliklerden biri, mempool ve relay politikası ile tanık dışı 65 bayt ve üzeri boyuttaki işlemleri kabul etme yeteneği olarak tanıtıldı. Bunun, 2017’de keşfedilen bir güvenlik açığına karşı sağlanan gerçek korumaları daha iyi yansıtmak ve daha küçük işlem boyutlarının sağlayacağı ek kullanım durumlarını mümkün kılmak amacıyla getirildiği bildirildi.

İlgili Haber
Uzun Süredir Uyuyan Meme Token Balinası, Elindeki Coinlerin Tamamını Borsaya Taşıdı!

Bitcoin Core, BTC’yi merkezi olmayan bir yapıda tutmayı amaçlayan topluluk odaklı bir özgür yazılım projesidir. Hangi blok zincirinin geçerli işlemler içerdiğine karar vermek ve yalnızca bu blok zinciri için işlemleri kabul etmek üzere programlanmıştır. Ayrıca yüksek düzeyde güvenlik, gizlilik ve istikrar sunar.

Bitcoin Core kullanıcılarının mümkün olan en kısa sürede yeni sürüme geçmeleri tavsiye ediliyor.

Bitcoin Core, BTC ağını çalıştıran yazılımın adıdır. Aynı zamanda yazılımı koruyan ve geliştiren geliştirici grubunun da adıdır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları