Bitcoin

Bitcoin Etkinliklerinden ‘Çıkmayan’ Schiff: Bitcoin Gelecek 10 Yıla Kalmadan Ölebilir

Kripto para camiasında sık sık eleştiri konusu olan Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, yeni bir açıklama ile gündeme geldi.

Sürekli kripto para konferanslarına katıldığı gerekçesi ile tepki çeken ve kripto para birimlerinin her birini, özellikle de Bitcoin’i sert ama anlamsız sözlerle eleştiren Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff’ten yeni bir açıklama daha geldi.

BTC’nin birkaç yıla yok olacağı iddiasını ağzından düşürmeyen Schiff, bugün ise ”Bitcoin’in gelecek 10 yıla sağ kalıp kalmayacağı, yani piyasada olup olmayacağı bilinmiyor, kimse bunu bilmiyor” sözlerini kullandı.

Anthony Pompliano’nun ”Bitcoin artık Gold (altından) daha popüler” sözlerine de yanıt veren Schiff şöyle konuştu; ”İnsanlar artık Bitcoin’de çarkların dönmediğini görüyor ve biliyor!”…

Eğer Bitcoin’de çarklar dönmüyorsa Schiff neden bu kadar ısrarla Bitcoin’i eleştiriyor anlamak mümkün değil. Anlaşılabilecek tek bir şey var; Bitcoin bazıları için kayıplarla dolu bir yatırım aracı iken bazıları için ise kazançlarla dolu olan ve milyoner olmalarında tek şansları olan bir yatırım aracı olmuştur…

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı