BitcoinHaberlerKripto Para

SEBA Bank CEO’su 2022 Bitcoin Hedefini Açıkladı!

Ünlü CEO, Bitcoin'e yönelik kurumsal ilginin arttığına dikkat çekti.

İsviçre’nin St. Moritz kentinde düzenlenen “Kripto Finans Konferansı’nda” CNBC’ye konuşan SEBA Bank CEO’su Guido Buehler, 2022 yılı için Bitcoin tahminlerini paylaştı.

Bitcoin’e yönelik kurumsal talebin günden güne arttığına dikkat çeken Buehler, 2022 yılında Bitcoin fiyatının 75.000 $’a çıkabilme ihtimalinin olduğunu söyledi.

“SEBA Bank olarak Bitcoin için değerlendirme modelimiz şu anda 50.000 $ ile 75.000 $ arasında bir fiyat gösteriyor.

Zira kurumsal şirketlerin Bitcoin’e olan ilgisi ile BTC fiyatının yükseleceğini düşünüyoruz.

Bu seviyeyi göreceğimizden oldukça eminim. Ancak sadece bunun ne zaman olacağını tahmin etmek zor.”

Ünlü CEO’ya Bitcoin’in geçtiğimiz Kasım ayında görülen 69.000 $’lık ATH’nin test edilip edilemeyeceği sorulduğunda, “ATH’nin yeniden test edileceğini düşünüyorum. Ancak Bitcoin’deki volatilite daha yüksek olacak.” dedi.

SEBA Bank CEO’su Guido Buehler ile aynı konferansta konuşan Ledger CEO’su Pascal Gauthier de Bitcoin’in yeniden rekor kıracağını, ancak BTC’deki yükselişin bireysel yatıırmcılar aracılığıyla olacağını söyledi.

İlgili Haber
Ledger CEO'su Bitcoin'in Fiyatını Yükselten Nedeni Açıkladı!

SEBA Bank ayrıca kripto piyasasına karşı olumlu duruşu ile gündemde kalmaya devam ediyor. Zira ünlü banka FTX ve Alameda Research’ün de katılımı ile tamamlanan C Serisi fonlama turunda 120 milyon dolar toplamıştı.

İlgili Haber
İsviçre Merkezli Kripto Para Platformu SEBA Bank 120 Milyon Dolar Topladı!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu