HaberlerXRP

SEC, Özel Yazışmaları İstiyor! “Ripple’ın Kirli Çamaşırları Orada!”

SEC çalışanların yazışmalarına ulaşmak istiyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasındaki dava devam ediyor. Yatırımcıların sonucunu merakla beklediği davada tarafların talepleri karar verme sürecini uzatıyor.

Son olarak SEC’ten enteresan bir talep geldi. SEC, Ripple çalışanlarının Slack adlı uygulama üzerinden yaptıkları mesajlara ulaşmak bir için bir talepte bulundu.

Mahkeme’nin SEC’in talebine nasıl bir yanıt vereceği bilinmezken, SEC’in Ripple çalışanlarının kendi aralarındaki yazışmalara ulaşmak istemesi delil bulmakta zorlandığının bir kanıtı olarak değerlendirildi.

SEC, talep yazısında Ripple çalışanlarının Slack’i e-posta kadar aktif kullandığını ve bu yazışmalar içerisinde “kritik” ve “benzersiz” deliller olduğunu belirtti.

SEC bu yazışmalarda Ripple’ın spekülatif XRP ticareti yaratma arzusuna, şirketin XRP fiyatı ile ilgili endişelerine ve XRP satışlarının Ripple’a etkisine ilişkin pek çok delil bulunduğunu ifade etti.

Slack: Şirketler tarafından çalışanların iletişimlerini daha sağlıklı yapmaları için kullanılan bulut tabanlı bir iletişim uygulaması.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu